Nuk ka fitues, Shqipëria dhe Jordania barazojnë pagola në "Elbasan Arena"
Shqipëria dhe Jordania ka barazuar pagola në ndeshjen miqësore ndaj Jordanisë në "Elbasan Arena".

Pavarësisht rasteve të shumta, kuqezinjtë e Panuccit nuk arritën të gjenin rrugën e rrjetës.

Një barazim i lodhur, përballë një kundërshtari me të dobët se vetja.

Pas këtij barazimi Shqipëria do të përballet kundër Izraelit në Ligën e Kombeve. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori