Nuk ka medalje për Akil Gjakovan
Akil Gjakova nuk e ka pasuar dot Nora Gjakovës, Distria Krasniqit dhe Fjolla Kelmendit, pasi nuk arriti të fitonte medalje në Grand Prix të Antalyas.

Xhudisti u mposht në çerekfinale nga koreani Changrim Ann. Akili kishte fituar dy luftëra ndaj Rysmambetovin (Kirgiz) dhe Khojazoda (Tagjikistan).

Hyrja në mesin e tetë më të mirëve nga 36 garues, vlerësohet sukses. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2018, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori