E FUNDIT/ Futbolli në zi, ndërron jetë Diego Armando Maradona
Nuk ka minuta, Eriksen "përshëndetet" me Interin në janar
Eriksen nuk është i kënaqur me minutat që ka në "Giuseppe Meazza" dhe prandaj planifikon të ndryshojë mjedisin e klubit gjatë afatit kalimtar të dimrit.

Danezi ishte afër largimit nga Interi në afatin kalimtar të verës, por përsëri qëndroi në Milano.

Sidoqoftë, gjërat nuk kanë ndryshuar, kështu që tani "Nerazzurri" janë gati ta lirojnë atë për të hequr qafe pagën e tij të lartë.

Borussia Dortmund dhe PSG po tregojnë interes për Eriksen, dhe thuhet se danezi është më afër të veshë fanellën e verdhezinjve
Shtuar më 29/10/2020, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori