Nuk kanë fund ngacmimet mes Neymar dhe Gonzalez, tani në rrjetet sociale

Paris Saint-Germain fituan me rezultat 2-1 ndeshjen e vlefshme për Super Kupën e Francës ndaj Olympique de Marseille.

Braziliani Neymar ndihmoi klubin e tij duke shënuar golin e dytë në ndeshje, e fare në fund Dimitri Payët shënoi edhe golin e nderit.

Gjatë ndeshjes pati konfrontime të shumta me lojtarët dhe njëri nga duelet më të shpeshta ishte ai mes Neymar dhe Alvaro Gonzalez.

Kjo nuk mbaroi me kaq ku pas ndeshjes Gonzalez i tha Neymarit se do të jetë gjithmonë nën hijen e legjendarit Pele, duke publikuar edhe një foto të tij me trofetë e Kupës së Botës.

Mirëpo, Neymar kishte një përgjigjje menjëherë, duke i thënë: Dhe ju do të jeni gjithmonë nën hijen time, unë ju bëra juve të famshëm”./
Shtuar më 14/01/2021, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori