Nuk kanë fund telashet për Solarin, Reali me 7 mungesa ndaj Betisit
Real Madrid po kalon një krizë të thellë pas largimit të Cristiano Ronaldos teksa vuan mungesën e rezultateve pozitive.

Si mos mjaftonin problemet e shumta i shtohen edhe dëmtimet.

Realit do ti duhet të përballet me plot 7 mungesa në transfertën ndaj Betisit.

Toni Kroos, Marco Asensio, Marocs Llorente, Gareth Bale dhe Mariano vijojnë rekuperimin dhe nuk do të udhëtojnë drejt transfertës në qytetin e Sevillas.
Shtuar më 11/01/2019, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori