Nuk kishte ngrënë mëngjes, serbi i Partizanit humb ndjenjat në stërvitje
Frikë te Partizani. Sulmuesi serb Stevan Raçiç ka humbur ndjenjat gjatë stërvitjes dhe i janë dashur disa minuta për ta sjellë në vete.

Fillimisht ia ka shfaqur shqetësime me frymëmarrjen, është ulur në anë të fushës dhe brenda pak sekondash ka humbur ndjenjat. Atij i është futur gjuha brenda çka ka shkaktuar një tmerr të vërtetë për mjekët e skuadrës dhe për të gjithë lojtarët e stafin teknik.

Por brenda 20 minutash serbi e mori veten dhe u largua nga seanca stërvitore. /albeu.com/


Shtuar më 30/04/2015, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori