Nuk lihet Ibra vetëm
Pëlqej
“Nuk mundet të lihet Ibrahimovic i vetëm me katër mbrojtës. Kështu nuk mund të luhet.” Humbja me Juventusin nuk kapërdihet nga Ronaldinho I cili, të shtunën në mbrëmje, I ka lejuar vetes një opinion për ndeshjen. Gaucho, I munguar kundër bardhezinjve, e ka inatin me Allegrin dhe shokët, të cilët, sipas mendimit të tij, nuk mbështesnin fazën ofensive. Në ndeshjen kundër Realit të Madridit, braziliani do të jetë I disponueshëm dhe do të marrë vendin e tij në fushë.(albeu.com)
Shtuar më 01/11/2010, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori