Nuk mjaftohet me Ramsey-n, Juventusi synon dhe talentin e Lyon
Juventusi nuk mjaftohet vetëm me Ramesey-n.Bardhezinjtë kanë pikëtuar talentin e Lyonit Tanguy Ndombele. Ai është vetëm 22 vjec dhe shihet si e ardhmja e kombëtares franceze, shkruan Albeu.com.

Tanguy është vënë në ndjekje nga shumë europiane. 22 vjecari gjithashtu ka debutuar dhe me kombëtaren franceze.

Roma, Inter,Manchester City është në gjurmët e tij dhe, në Premier League, Arsenal dhe Tottenham gjithashtu ndjekin lojtarin.

Drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratici, është gati të nisë kontaktet me me menaxherin e lojtarit duke filluar nga java e ardhshme. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori