Nuk mjafton perla e Calhanoglu, Milan dhe Atalanta ndajnë pikët (VIDEO)
Është mbyllur në barazim 1-1 sfida mes Milanit dhe Atalantës.

Skuadra e Piolit, e cila i ka befasuar të gjithë me ecurinë fantastike, kaloi e para në avantazh, falë supergolit të turkut Çalhanoglu, ndërkohë që ekipi nga Bergamo vendosi baraspeshën me Zapata.

Vlen të theksohet se miqtë humbën një 11-metërsh në minutën e 26 me ukrainasin Malinovski.
Shtuar më 24/07/2020, ora 23:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori