Nuk mungonte dhe ai, Suarez i dërgon shifrat në 4-0 ndaj Celta Vigos (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Celta Vigos në "Camp Nou".

Këtë herë është sulmuesi uruguajan, Luis Suarez që i ka dërguar shifrat në 4-0, duke e shkatërruar Celtan që në 30-të minutat e parë të ndeshjes.

Ndeshaj po luhet dhe është minuta e 33'-të. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 22:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori