Nuk mungonte dhe dygolëshi i portugezit, Reali shënon edhe dy gola të tjerë (VIDEO)

Real Mdridi ka shënuar edhe golin e pestë kundë APOEL-it.

Nuk mungonte edhe goli i portugezit, që pas një krosimi të Marcelos ai bënë hedhjen e tij me kokë, dhe e dërgon topin në rrejtë.

Ndërsa goli i dytë vjen pesë minuta mbrapa, ku me portë të boshatisur e fut topin në kuadrat 55'-të. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori