Nuk ndal Atletico Madrid, shënon edhe golin e tretë ndaj Marseilles (VIDEO)

Pëlqej
Atletico Madrid ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais".

Autori i golit është mesfushori, Gabi që ka realizuar në minutën e 87'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe këtu Marseille kapitullon. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori