Nuk ndalet Barcelona, shënon golin e tretë ndaj Granadas (VIDEO)

Barcelona është duke vazhduar momentin e mirë në kampionat, kjo duket edhe me rezultatin që po arrinë ndaj Granadas.

Pas Griezmann në minutën e 12' është Leo Messi që shënon edhe dy gola të tjerë respektivisht në minutat, 35' dhe 43'.

Katalanasit praktikisht e kanë mbyllur këtë ndeshje ende pa mbaruar pjesa e parë. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2021, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori