Nuk ndalet Bayern, shënon edhe golin e dytë (VIDEO)
Bayern ka shënuar dhe golin e dytë përballë Lyon.

Është sërish Gnabry ai i cili tundi rrjetën lehtësisht brenda zonës. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2020, ora 21:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori