Nuk ndalet Mourinho, tani dëshiron të transferojë yllin e Tottenhamit
Manchester United do të ndërhyjë sërish në tregun e transferimeve.

Jose Mourinho u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës t’ia sjellin një mbrojtës të krahut të majtë, duke mos qenë i kënaqur me Luke Shaw dhe Blind.

Dëshira e portugezit është Danny Rose i Tottenhamit.

Rose në sezonin e kaluar regjistroi paraqitje të mira për Tottenhamin, duke e ndihmuar për të zënë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve. /albeu.com/

Shtuar më 10/08/2017, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori