Arsenal provon të rihapë sfidën, Hazard i jep nokaut (VIDEO)

Pas 3 golave të rrufeshëm të Chelsea, ka reaguar edhe Arsenal .

Iwobi ka shënuar në minutën e 69’ duke rindezur shpresat por vetëm për pak minuta pasi Hazard shënon golin e 4 dhe të 2 personal në minutën e 72'. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2019, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori