Nuk po luan te Juventusi, mbrojtësi merr ofertë nga Kina
Mehdi Benatia ka luajtur vetëm 6 ndeshje me Juventusin dhe mund të largohet nga bardhezinjtë për shkak të hapsirave të pakta. Me ardhjen e Bonuccit ai ka ngrohur stolin, shkruan Albeu.com.

"La Gazzeta dello Sport" bën të ditur se drejtuesit e Juventusit janë takuar me agjentin e Benatia-s për të diskutuar mbi të ardhmen e Marokenit.

Për 31 vjecarin interes ka shfaqur prej kohësh dy ekipet lodineze Arsenali dhe Fulhami. Por sirenat për qëndërmbrojtësin kanë ardhur edhe nga Kina, Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Katari. /albeu.com/Shtuar më 23/01/2019, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori