Nuk preferohet nga Conte, në garë për Skriniar futet edhe PSG
Vazhdon të jetë në pikëpyetje e ardhmja e Milan Skriniar te Interi. Futbollisti pëlqehet nga klube të ndryshme europiane dhe zikaltrit po vlerësojnë me vëmendje çdo ofertë që po i paraqitet.

Sipas mediave italiane, në garë për kartonin e 25-vjeçarit është futur dhe Paris Saint Germain. Klubi francez për të arritur te mbrojtësi ka nisur bisedimet e para me agjentët e lojtarit.

Shtuar më 01/09/2020, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori