Nuk pritej, Buffon largohet nga Juventusi dhe shkon shumë larg
Pëlqej
Gianluigi Buffon pritet të largohet nga Juventusi për t'a vijuar karrierën në një kontinent tjetër.

Boca Juniors ka vendosur që të bëjë një lëvizje të fortë duke blerë legjendën e Juventusit, transmeton “Radio Continental”.

Raporti pohon se Carlos Tevez do të përpiqet të bindë shokun e tij të vjetër për të udhëtuar drejt Buenos Aires në mënyrë që të drejtojë përpjekjet e Boca për të fituar titullin Copa Libertadores.

Shtuar më 16/04/2018, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori