Nuk shënoi dhe as nuk asistoi, ky është lojtari i javës në Champions League
Nuk është as Mandzukic as Ronaldo dhe as Salah.

Lojtari i kësaj jave në Champions League është Sadio Mane. Loja e tij në Etihad Stadium e ka bërë atmë të mirin e kësaj jave. Loja etij nga krahët dhe rreziku i krijuar saherë që kapte topin e kanë bërë lojtarin më të rrezikshëm për ëktë javë. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2018, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori