Nuk shkon tek Arsenali, Low rinovon me Gjermaninë
Joachim Low do të jetë trajneri i Gjermanisë deri në vitin 2022.

Ai ishte njëri prej emrave më të përmendur bashkë me Massimiliano Allegrin dhe Mikel Artetan për postin e trajnerit të Arsenalit, pas largimit të Arsene Wengerit.

Por, duket se Loë është i lumtur të vazhdojë me Gjermaninë, me të cilën e ka fituar Kupën e Botës në vitin 2014.

Loë është trajner i Gjermanisë që prej vitit 2006.
Shtuar më 15/05/2018, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori