Nuk u grumbullua për në Botëror, shikoni çfarë thotë Morata
Pëlqej
Alvaro Morata nuk ndihet i shqetësuar pavarësisht se nuk është ftuar në Kupën e Botës.

Përveç Moratas, emra tjerë të mëdhenj që kanë mbetur jashtë janë edhe Fabregas, Pedro, Alonso, Herrera dhe Bellerin.

Pas zbulimit të listës, Morata ka reaguar duke shkruar se do ta mbështesë dhe inkurajojë skuadrën deri në fund.

“Shumë fat në Kupën e Botës! Do të keni mbështetjen dhe përkrahjen time nga tani deri në fund”, ka shkruar Morata në Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori