Nuk u pa në ndeshjen ndaj City-t, kjo është arsyeja e mungesës së Ozil
Ozil nuk ishte në formacionin startues e as në mesin e nëntë zëvendësuesve për ndeshjen e zhvilluar në ‘Etihad’.

Arsenali humbi 3:0 pas golave nga Raheem Sterling, Kevin De Bruyne dhe Phil Foden.

Pas ndeshjes, Arteta u pyet për mungesën e Ozilit.

Përgjigja e tij ishte e shkurtër: "Për arsye taktike".
Shtuar më 18/06/2020, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori