Nusja e Blerim Xhemailit premton se do të nxjerrë çdo sekret të dhomave të zhveshjes në Seria A
Erjona Sulejmani top modelja e cila është gjithashtu dhe gruaja e Blerim Xhemajlit nuk kahezituar të tërheqë vëmendjen e të gjitha mediave italiane dhe jo vetëm.

Modelja shqiptare në një intervistë për "Chi" a zbuluar se në librin autobiografik do të zbulojë shumë gjëra të nxehta. Sipas Calciomerkato.com detajet do tëpublikohen shumë shpejt.

Premtimi i saj në intervistë ka qenë se ajo do të rrëfejë çdo të fshehtë që ekziston për të fshehtat e dhomave të zhveshjeve në Seria A. Modelja dhe Blerimi janë prindër të një fëmije 3-vjeçar. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2017, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori