Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Nxehet Maradona, e bën gazetarin për "ujë të ftohtë" (VIDEO)
Pëlqej
Teksa dilte nga një teatër në Buenos Aires bashkë me aprtneren aktuale Veronica Ojeda dhe djalin e tij Dieguito Fernando, Diego Armando Maradona është nxehur me një prej gazetarëve që e kishte pyetur rreth jetës së tij private.

"Kam një familje të lumtur, mjaft më çatë kokën me familjen time. Nuk jam më Dieguito, jam 53 vjeç dhe më quajnë Diego Armando Maradona", është kundërpërgjigjur "El Pibe de Oro".

Maradona kishte edhe një porosi për gazetarin: "As ti as shefi yt nuk mund të thoni se çfarë duhet të bëj". /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori