Inzaghi thumbon Pirlon pasi i mori barazimin
Nuk është një goditje për mikun e tij të shumë betejave Andrea Pirlo, por mund të duket kështu.

Filippo Inzaghi, pikërisht natën kur ekipi i tij bëri një përshtypje të shkëlqyeshme kundër Juventusit, fryn gjoksin pas ndeshjes në Sky Sport:

“Unë nuk dua të marr meritë sepse duhej të kthehesha te Lega Pro për të arritur sërish në Serie A. Fitova një kampionat të C dhe B dhe e pushtova A-në me fakte falë lojtarëve që kisha dhe klubeve ku punova”.

“Ka disa skuadra që janë më të forta se ne nga pikëpamja teknike, por ne duhet ta kemi atë uri të parë sot. Të shoh presidentin tim i cili është i lumtur me djemtë e tij sonte dhe drejtorin është një kënaqësi e madhe”.
Shtuar më 28/11/2020, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori