Ofendon tifozët, nxirret me të kuq (VIDEO-FOTO)
Ky gjest ndaj i mesfushorit të Zenit Roman Shirokov ndaj tifozerisë kundështare është vlerësuar me karton të kuq nga arbitri i ndeshjes. Në përballjen mes Zenit dhe Volgas, lojtari ka shënuar golin e 3-të në ndeshjen që përfundoi 3-1 por në vend që të festonte ai ka reagur ndaj provokimit të tifozerisë duke ia kthyer në të njëjtën monedhë. /albeu.com/
Ofendon tifozët, nxirret me të kuq

Shtuar më 20/05/2013, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori