Ofensivë e re e Mancinit për Busquets
Kampionët në fuqi të Premier League, Manchester City i rikthehet garës për mesfushorin e Sapnjës dhe Barcelonës Sergio Busquets dhe kësaj rradhe e ka shumë seriozisht.

Pas problemeve të shumta të shfaqura mes Busquets dhe klubit katalanas, tekniku italian i "Citziens" Roberto Mancini, sipas asaj që raporton iberikja "Sport", do të tentojë ta sjellë në "Etihad Stadium" që në merkaton e janarit.

Për momentin nuk ka asnjë reagim nga vetë futbollisti apo edhe Barcelona. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2012, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori