Ofertë e re për Neymar, a do rikthehet te Barcelona
Barcelona është duke bërë gati një ofanzivë të fundit për rikthimin e Neymarit.

E përditshmja sportive katalane “Sport” në numrin e sotëm shkruan se Barcelona është duke përgatitur një ofertë të re për blerjen e brazilianit nga Paris Saint-Germain, përcjell lajmi.net.

Edhe pse kërkohet edhe nga Real Madrid, Neymar thuhet se preferon rikthimin në Camp Nou para transferimit në Santiago Bernabeu.

Por, problemi kryesor qëndron te Paris Saint-Germain që deri më tani ka refuzuar çdo përpjekje dhe ofertë të Barcelonës për transferimin e tij.

Në mbyllje të afatit kalimtar të verës, orët e ardhshme mund të jenë definitive për fatin e brazilianit.

Shtuar më 23/08/2019, ora 08:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori