"Oh tani më pëlqen", Sarri i surprizuar nga kombinimet e Ronaldos dhe Higuainit (VIDEO)
"Oh, tani më pëlqen". Mauricio Sarri është shprehur në këtë mënyrë dhe dëgjohet qartë zëri i tij, teksa gjatë seancës së djeshme ka parë në aksion disa kombinime të shpejta mes Cristiano Ronaldos dhe Gonzalo Higuainit.

"Oh, tani më pëlqen". Mauricio Sarri është shprehur në këtë mënyrë dhe dëgjohet qartë zëri i tij, teksa gjatë seancës së djeshme ka parë në aksion disa kombinime të shpejta mes Cristiano Ronaldos dhe Gonzalo Higuainit.
Shtuar më 17/07/2019, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori