Olainka shënon sërish në Champions (VIDEO)
Po luhet në këto momente ndeshja midis, Midtjylland dhe Slavias së Pragës, e vlefshme për “Play-off” e Ligës së Kampionëeve.

Çekët po fitojnë me rezultatin 1-0 ndaj danezëve. Golin për skuadrën e Slavias e ka realizuar, ish-sulmuesi i skënderbeut, Peter Olainka.

Ky i fundit pas një krosimi të marrë nga goditja e këndit, bën një lëvizje të bukur në zonë dhe ia del ta dërgojë topin në rrjetë.

Shtuar më 30/09/2020, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori