"Old Trafford" tmerri i kundërshtarëve
Mbrojtësi i Manchester United, Patrice Evra ka thënë se kundërshtarët e klubit të tij kur vijnë në Old Trafford janë të frikësuar dhe normal nuk mund të shijojnë futbollin e tyre në këtë takim.

"Kur kundërshtari vjen në Old Trafford duhet të jetë i frikësuar pasi nuk do të mund të shijojnë futbollin e tyre dhe do ta kenë të pamundur të fitojnë".

"Ne duhet të jemi kompakt në ndeshjen e ardhshme, të jemi të fokusuar dhe të mos pranojmë asnjë gol", tha Evra.

Manchester United triumfoi në ndeshjen e së shtunës kundrejt Norwich me rezultatin e pastër 2-0 duke rrëmbyer kreun e rënditjes në Premierligë.
/albeu.com/
Shtuar më 02/10/2011, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori