Oops! Andreolli plas në tokë Mancinin (VIDEO)
Episod komik për atë që e sheh por i dhimbshëm për Roberto Mancinin. Tekniku i Interit u bë protagonist në ndeshjen e sotme kundër Genoas, e fituar 3-1, teksa në minutën e 67 të takimit mori një top të fortë në fytyrë.

Gjatë një dyluftimi me një kundërshtar Andreolli tentoi të nxirrte topin jashtë vijave anësore por gjeti teknikun e tij, i cili ishte pa mendje.

Goditja ishte nga afër dhe e fortë çka bëri që Mancini të plasej në tokë i trullosur. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori