Operohet Luis Enrique
Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike për heqjen e apendesitit. 44-vjeçari është dërguar me urgjencë në spital të hënën si pasojë e dhimbjeve të mëdha dhe analizat kanë treguar se ai kishte inflamacion të zorrës qorre.

Barca ka njoftuar se operacioni ishte i suksesshëm dhe Enrique pritet të largohet nga spitali pas disa ditësh.

Shtuar më 09/06/2014, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori