Operohet me sukses Arbër Zeneli, ka dy fjalë për fansat që e mbështetën
Mesfushori Arbër Zeneli ka kryer me sukses operimin në gjurin e këmbës.

Ai ishte lënduar në ndeshjen kundër Malit të Zi, ku kishte këputur ligamentet e gjurit.

Zeneli ka bërë të ditur që operimi ka shkuar mirë dhe se do të luftoj që të kthehet edhe më i fortë.

Sipas parashikimeve të para, mesfushor i Reims do të jetë jashtë fushës nga 6 deri në 9 muaj.
Shtuar më 25/06/2019, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori