Ora vendimtare për Bonnucin erdhi (FOTO LAJM)

Leonardo Bonucci është i vetëdijshëm se çfarë po ndodh. Ai shumë shpëjt pritete të zyrtarizohet si lojtar i Milanit.

Këtë gjë e ka nisur tashmë ai kumomentalisht është në Torino. Lojtari ka udhëtuar në Torino së bashku me agejendin e tij për tu takuar me drejtuesit e Juventusit, përcjell Albeu.com

Sipas TODO mercado WEB italiani është në Totino për tu përshëndetur me stafin dhe klubin, para se të nsiet drejt Milanos për të kryer vizitat mjeksorë. /alebeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori