Orë vendimtare për të ardhmen e Allegrit te Juventusi
Këto janë orë vendimtare për të ardhmen e Masimilano Allegrit në stolin e Juventusit, njofton "Corriere Dello Sport".

Tekniku livornez është në qëndrën stërvitore Continassa duke drejtuar ekipin bardhezi.

Massimilliano Allegri dhe Andrea Agnelli do të takohen sot ose nesër, për orë të tëra ku më pas do të mësohet nëse rrugët e trajnerit me të Juventusit do të ndahen apo jo.

Sipas thashethemeve Allegri do të largohet teksa dy erma janë në listë për ta pasuar atë i pari Antonio Conte dhe i dyti Pep Guardiola. /albeu.com/


Shtuar më 09/05/2019, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori