Origjina e tiki-taka, show i Barces (VIDEO)
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Mjeshtrat e tiki-taka, ku futen një ose dy lojtarë të cilët përpiqen për të "vjedhur" topin nga shokët të cilët janë rreth tyre, mund ta kthejnë atë në një show të vërtetë.


Kjo praktike ndiqet shumë nga akademia katalanase e cila e përdor atë për ushtrime në stërvitje. Për më teper ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori