Oriola Marashi dhe Eros Grezda sapo publikuan foton e parë "bashkë" (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme Albeu.com vuri re se Oriola Marshai dhe Eros Grezda janë izoluar në të njëjtën shtëpi.

Pas shumë dyshimeve se modelja dhe futbollisti janë në një lidhje, dyshja la të kuptohet se e konfirmuan lidhjen romantike nga karantina.

Por çifti nuk e la me kaq.

Futbollsiti ka publikuar vetëm pak minuta më parë një foto nga ashensori ku në pasqyrën pas tij të "vret" sytë Oriola Marashi.

Nuk na mbetet gjë tjetër veç t'i urojmë më të mirat çiftit të ri në showbizin shqiptar./albeu.com/

Shtuar më 25/03/2020, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori