"Oscar"-t në futboll, mes tyre dhe një shqiptare (FOTO LAJM)

Olivier Giroud- i cili shënoi një gol të bukur, mund ta fitonte një çmim në ceremoninë e “Oscarit”, si “Goli më i mirë”.
Portali "Goal.com" ka publikuar disa protagonistë të cilët mund të fitonin çmimet “Oscar” nëse do të ishte edhe pjesë futbollit. Në këtë event jepet çmimi kryesor për regji, film, dokumentar për vitin 2016 dhe do të mbahet këtë muaj.

Në fotot e publikuar nga portali i njohur, bëjnë pjesë lojtarë dhe ekipe të mëdha botërore, teksa mes tyre nuk mungon as një shqiptare, Erjona Xhemaili./albeu.com/

Shtuar më 26/02/2017, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori