Ozil dhe Muriqi së shpejti shok skuadre ?
Futbollisti i Arsenal, Ozil nuk e ka fshehur dashurinë që ka për klubin turk, Fenerbahce.

Kurse menaxheri i futbollistit, Erkut Sogut ka treguar që një transferim te klubi turk është i mundshëm.

Kontrata e Ozil me Arsenal skadon në vitin 2021 dhe sipas disa raportimeve pritet t’i bashkohet Fenerbahces.

Po ashtu menaxheri i Ozil ka treguar që futbollisti është i lumtur edhe në Arsenal.
Shtuar më 27/03/2020, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori