Ozil zgjedh formacionin e ëndrrave, bën pjesë CR7
Mesfushori i ArsenalIT Mesut Ozil ka zgjedhur formacionin e ëndrrave.

I pyetur për formacionin e ëndrrave, Ozil-i formoi një të tillë me nëntë lojtarë të Real Madridit, dy nga Bayern Munich dhe një nga Arsenali.

Formacioni i ëndrrave të Ozilit:

4-2-3-1: Casillas; Lahm, Ramos, Boateng, Marcelo; Xabi Alonso, Cazorla; Di Maria, Kaka, C.Ronaldo; Benzema.

href="kerko.php?fraza=twitter">twitter-tweet">

Casillas

Lahm - Ramos - Boateng - Marcelo

Xabi Alonso - Cazorla

Di Maria - Kaka - C. Ronaldo

Benzemahref="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hashtag/AskMesut?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#AskMesut href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hashtag/BestXI?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#BestXI href="href="kerko.php?fraza=https">https://t.co/Mzyxf9rJWN">href="kerko.php?fraza=https">https://t.co/Mzyxf9rJWN

— Mesut Özil (@MesutOzil1088) href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/MesutOzil1088/status/1303696437025353732?ref_src=twsrc%5Etfw">September 9, 2020
Shtuar më 09/09/2020, ora 18:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori