Ozili i ofrohet Interit dhe Juventusit
Unai Emery nuk llogaritë në të, ndërsa kjo ka bërë që Mesut Ozil të mëndojë largimin nga Arsenali që në këtë merkato të dimrit.

Sipas "TMW", lojtari gjerman i është vetë ofruar klubeve italiane Juventus dhe Inter.

Lojtari që ka fituar Kupën e Botës në të shkuarën ka qenë i lidhur me këto dy klube.

Klubet italiane nuk dihet sa a do të ishin të gatshëm të paguanin pagën e gjermanit.

Ozil nën drejtimin e Arsene Wenger ka qenë lojtari kryesor në skuadër, por me ardhjen e Unay Emery gjërat kanë ndryshuar. /albeuu.com/
Shtuar më 15/01/2019, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori