E FUNDIT/ Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO)
Pa u larguar Suarez, Depay nuk mund të mbërrijë në Barcelonë
Orët e fundit në mediat holandeze u njoftua se Memphis Depay do të transferohet tek Barcelona.

Kjo pasi që Barcelona dhe Lyon kanë arritur një akord për transferimin e holandezit.

Por, për të transferuar Depayn tashmë i ka dal një tjetër problem Barcelonës.

Gazetari i njohur, Fabrizio Romano ka shkruar se për të sjellë Depayn, katalunasit duhet ta shesin Luis Suarezin.

Rregullat e La Ligas nuk e lejojnë Barcelonën që të sjellin Depayn pa e shitur Suarezin./
Shtuar më 15/09/2020, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori