Pagliuca: Prisni dhe do të shihni Pazzinin e vërtetë
Ish-portieri i Italisë dhe Inter Gianluca Pagliuca nëpërmjet Radio Rosa ka folur rreth gjëndjes së dy bomberave italianë: Alberto Gilardino dhe Giampaolo Pazzini.

" Gila po paguan dlmtimin e gjatë dhe papritshmëria e tij për tu rikthyer sa më shpejt në fushën e lojës po ndikon në gjëndjen e tij fizike. Por shpresoj që së shpejti të rikthehet Gilardino që njohim të gjithë.

Ndërsa për Pazzinin, Pagliuca duket më i qetë teksa thotë: " Pas golit të shënuar ndaj Fiorentinës të shtunën, Pazzini do të rikthehet të ketë një vazhdimësi në shënimin e golave. Prisni dhe do ta shihni! /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2011, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori