Pajtim Kasami bën ligjin në Zvicër, shënon hat-trick (VIDEO)


Pajtim Kasami ka shënuar tre gola për Sionin në Superligën e Zvicrës

Kasami shënoi në ndeshjen që Sion po e humb në shtëpi, 3-4 nga Young Boys.

Kasami shënoi në minutat 22’, 23’ dhe kompletoi hat-trick në minutën e 71’, por as këto gola tani për tani s’po i ndihmojnë Sionit.
Shtuar më 24/11/2019, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori