Palermo e nis mirë por humbet, Sparta fiton në transfertë
Pëlqej
Europa League
Kanë përfunduar ndeshjet e vlefshme për fazën e grupeve të Europa League, në grupin F. CSKA e Moskës edhe pse është gjendur në disavantazh dhe e ka mbyllur pjesën e parë 0-1, ka arritur ta kthejë rezultatin në 3-1 përballë italianëve të Palermos. Po me rezultatin 3-1 ka pëërfunduar edhe ndeshja tjetër e këtij grupi ajo mes Luissane Sport dhe Sparta Pragas, ku Cekët e Spartës së Pragës kanë arritur të fitojnë në transfertë.(albeu.com)
Shtuar më 04/11/2010, ora 21:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori