Palermo mposh Romën 3-1 (VIDEO)
Pëlqej
Edhe Roma nuk ka arritur të përfitonte nga gabimi I Milanit pasi është mundur 3-1 nga skuadra e Palermos. Siçilianët kanë bërë një ndeshje pothuajse perfekte ku kanë gabuar vetëm një herë gjatë gjithë ndeshjes. Autor të golave për këtë takim kanë qënë Miccoli në minutën e 20 dhe Ilicic në minutën e 62, Noceroni ka shënuar golin e tretë në minutën e 66. Për Romën ka shkurtuar dhe ka shënuar golin e flamurit Totti në minutën e fundit të takimit. (albeu.com)


GOLAT:


Palermo 3-1 Roma
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/ECW3zh59AczKMKrOccAs/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>

Shtuar më 28/11/2010, ora 22:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori