Palermo mund Genoan
Pëlqej
Palermo ka arritur të mposhtë Genoan me rezultatin e ngushtë 1-0 në ndeshjen përmbyllëse të javës së 10 të kampionatit italian të futbollit. Siçiljanët marrin tre pikët kundër skuadrës së Gasperinit.

Golin e këtij takimi e ka shënuar Pinilla në minutën e 42 të pjesës së parë të takimit. Përpjekjet e Genoanëve për të barazuar takimin kanë qënë të kota dhe pa rezultat.

Palermo pas kësaj fitoreje shkon në kuotën e 14 pikëve kurse Genoa mbetet në kuotën mbetet në kuotën e 11 pikëve. (albeu.com)
Shtuar më 07/11/2010, ora 22:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori