Palermo ndal Romën në barazim (VIDEO)
Ka përfunduar në barazim 1:1 ndeshja mes Palermos dhe Romës.

Skuadra e parë që ka kaluar në avantazh ka qenë Palermo përmes Paolo Dybala që në minutën e dytë të takimit.

Kryeqytetasit kanë arritur të barazojnë vetëm në minutën e 54-ërt me Mattia Destro-n./albeu.com/


Shtuar më 17/01/2015, ora 22:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori